Szkolenia

Szkolenia

W ofercie firmy znajdują się szkolenia z zakresu prawa. Naszą misją jest dostarczenie fachowej, rzetelnej wiedzy z obszaru prawa, popartej praktyką. Prawo nie jest jedynym obszarem tematycznym naszej działalności. Przygotowujemy dla Państwa szkolenia prawne prowadzone przez najwyższej klasy ekspertów. Udział w naszych szkoleniach zapewnia Państwu zawsze aktualną wiedzę oraz przygotowuje do samodzielnego rozwiazywania problemów pojawiających się w codziennej pracy. Dzięki temu zyskują Państwo pewność siebie oraz komfort działania.
Nasze szkolenia prowadzą uznane autorytety, najlepsi na rynku eksperci specjalizujący się w danych dziedzinach prawa. Wśród nich są przedstawiciele kancelarii prawnych, firm doradczych, środowiska naukowego. Kadrę dydaktyczną tworzą eksperci posiadający praktyczną wiedzę, doświadczeni szkoleniowcy.
Prawo na naszych kursach wykładane jest i tłumaczone w sposób przystępny i łatwy do przyswojenia, a szkolenia prawne oparte są na przykładach z życia i realnych problemach z zastosowaniem prawa w działalności biznesowej i administracji publicznej. 

Young confident business coach sitting by whiteboard

Nasza nowość

szkolenia

Coach talking

Szkolenia realizowane:

1. RODO w „pigułce”.

2. BDO – najnowsze wymagania prawne w zakresie gospodarki odpadami i opakowaniami.

3. Zarząd w spółce z o. o. – wymagania i odpowiedzialność

4. Szkolenie dla Inspektorów danych osobowych.

5. Podstawy prawne obsługi reklamacji i zwrotów.

6. Ramy prawne cyberprzestępstwa.

7. Prawo pracy w praktyce. Najnowsze zmiany 2023.