Dotacje

Dotacje

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa przy pozyskiwaniu funduszy unijnych na wszelkiego rodzaju inwestycje. Działamy na terenie całej Polski, obsługując przedsiębiorców poszukujących możliwości dofinansowania dla swoich projektów. Od ponad 12 lat skutecznie doradzamy naszym klientom i pozyskujemy dla Nich dotacje. Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu skutecznych wniosków/biznesplanów. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy z powodzeniem od kilkunastu lat zajmują się tematyką dotacji unijnych.
Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dopasować odpowiedni rodzaj wsparcia do danej inwestycji. Zapewniamy profesjonalną i stałą opiekę konsultanta, obejmującą wszystkie etapy skutecznego pozyskiwania dofinansowania.
Ubieganie się o dotacje unijne to skomplikowany proces. Wymaga poświęcenia ogromu czasu na przygotowanie dokumentacji unijnej, kompleksowego podejścia do problemu, elastyczności w działaniu i podejmowaniu decyzji, przestudiowania szeregu dokumentów, a co najważniejsze znajomości reguł rynku funduszy unijnych.
Gwarantujemy kompleksową pomoc i opiekę w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich, m.in. dopracowanie pomysłu inwestycyjnego, wybór najlepszego źródła finansowania, sporządzenie aplikacji unijnej, stałą współpracę przy realizacji projektu, a następnie rozliczeniu inwestycji.
Nasz profesjonalny zespół jest gwarancją Twojego sukcesu!

12+

Lat doświadczenia

Business men in discussion at office