+48 574-705-542   

 kancelaria@lexprofit.pl   

  • Twój cel, nasza wiedza, wspólny sukces

    Twój cel, nasza wiedza, wspólny sukces

  • 1

ZAKRES USŁUG

Obsługa osób fizycznych

Kancelaria Prawna Lexprofit z uwagi na wyspecjalizowany zespół zajmuje się większością gałęzi prawa, zgodnie z potrzebami klientów. Swoją działalność skupiamy na zagadnieniach obejmujących pomoc prawną osobom fizycznym, udzielamy porad prawnych oraz udzielamy pomocy w min. w następujących dziedzinach:

 Prawo Rodzinne
- Reprezentujemy klientów w sprawach o rozwód, alimenty, ustalenie miejsca pobytu dziecka, władza rodzicielska, kontakty
z dziećmi i inne sprawy.

  Prawo Spadkowe
- Reprezentujemy klientów w sprawach o stwierdzenie nabycie spadku, dział spadku, zachowek, unieważnienie testamentu
i inne sprawy.

Upadłość konsumencka
Reprezentujemy klientów na każdym etapie postepowania. Nasi prawnicy doradzają Państwu w jaki sposób skutecznie skorzystać z instytucji upadłości. Przeprowadzamy Klientów przez cały proces postępowania począwszy od analizy sytuacji życiowej i prawnej Klienta, przez przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości wraz z niezbędną dokumentacją po reprezentację przed sądem upadłościowym.

Prawo Cywilne- odszkodowania
Usługi świadczone przez Kancelarie Prawną Lexprofit obejmują wszelkie czynności zmierzające do uzyskania przez osobę pokrzywdzoną należnych jej roszczeń: zadośćuczynienia, odszkodowania czy też renty.

Obsługa prawna firm

Kancelaria Prawna Lexprofit świadczy usługi z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną nie tylko w zakresie sporów sądowych, ale również na etapie przygotowywania umów czy prowadzenia negocjacji. Zapewniamy profesjonalną pomoc w procesie tworzenia, jak i w trakcie funkcjonowania spółek. W zakres tych usług wchodzą m. in. czynności związane z zawiązaniem, łączeniem lub przekształceniem spółki, a także jej likwidacją lub upadłością.

Skontaktuj się z nami