Joomla Free Template by FatCow Hosting

Dom mediowy

Naszą specjalnością jest przygotowywanie i planowanie kampanii reklamowych w mediach: stacjach telewizyjnych, radiowych, prasie, na nośnikach zewnętrznych, w Internecie.

Naszych klientów obsługujemy kompleksowo:

• rozpisujemy kampanie reklamowe wskazując grupy dotarcia,
• planujemy i kupujemy media,
• rezerwujemy nośniki outdooru,
• nadzorujemy kompleksową realizację kampanii reklamowych i społecznych.

Mamy wieloletnie doświadczenie: obsługiwaliśmy zarówno kampanie reklamowe firm komercyjnych, instytucji, jak również kampanie społeczne organizacji pozarządowych. Działamy na terenie całego kraju.

W ramach domu mediowego znajduje się :

Agencja eventowa Lexprofit Events to nie tylko sprzęt i widowiska, ale przede wszystkim ludzie. Posiadamy zespół składający się z doświadczonych osób, które swoją wiedzą i zdolnościami miały już okazję wspierać eventy / targi gromadzące wiele tysięcy uczestników, jak i takie, na których pojawiało się jedynie kilkunastu gości.

Dzięki doświadczeniu potrafimy doskonale dopasować rodzaje rozrywek, które najlepiej sprawdzą się przy poszczególnych typach wydarzeń. Doświadczenie kadry połączone z posiadanym zapleczem technicznym pozwala nam – w miarę rozsądku i możliwości – minimalizować koszty każdego wydarzenia. Wpływ na ową optymalizację cen ma również fakt, że w toku naszej działalności wypracowaliśmy bazę branżowych kontaktów. Z ich pomocą negocjujemy u podwykonawców atrakcyjne stawki. Zapraszamy do współpracy.

Partnerzy

Artoboros logo.jpgIBI_A.jpgalior nbank.jpgctt-logo.pngelcamino.jpgmbank.pngnd_sound.pngperfekcyjneStrony.png